KONST / Litografier / Färglitografi 2771116
nr 277 1116
Färglitografi
SIGN. 159/275, 18X14
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2003
Signe Persson-Melin (f. 1925)